Sevgiliyi Sevindirecek Süprizler

Bir kişiyle sevgili oluyorsanız o kişiyi monoton bir hayat sürecine götüremiyeceğinizi sizler kadar bende çok iyi biliyorum.Karşılıklı ilişkiler içerisinde heyecan,süpriz,enerji ve bazen değişiklikler ister.Bunlar ilişkinin bunaltıcı bir hale gelmesini ve yenilenmesini sağlayan en önemli unsurlardır.Bu konu hakkında gerek arkadaş çevremizden,gerek kullanıdığımız internet üzerinde yer alan sosyal medya araçlarından sürekli olarak duymaktayız.Mesela özel bir günümüzde veya bizim için önemli olmasını istediğimiz bir günde sevgiliye süpriz hazırlamak emin olan sizin için çok keyifli olacak ve sevgilinizi bu davranış mutlu edeceği kadar da onure edecektir.

Sevgiliye Süprizler

Sevgiliye yapılacak ilginç süprizler fikir olarak bi an aklımıza gelebilir veya internet ortamına sosyal medaya sitelerine girerek veya Google arama motoru aracılığıyla sevgiliye yapılan süprizler diye aramalar yaparak,geçmişte uygulanmış süpriz fikirlerinden faydalanabiliriz.

Daha çok bu durumlarda sevgilinize Mumların kumsalda şerit halinde yandığı,bir masanın ve kemancının bulunduğu bir ortamda güzel bir akşam yemeği,hayak etmek bile gerçekten büyük mutluluk veriyor.Bunların haricinde fiyatının önemli olmadığı anlamlı bir hediye alınabilir.Hediye eskiden yaşadığınız bir anı,sevgilinizin sevdiği ve değer verdiği bir şey üzerine de olabilir.Ben kız arkadaşıma orta dereceli bir yüzük alıp puding içine atmıştım.Az kaldı kavga edecektik.Bu süpriz yöntemini pek önermiyorum.Bu hediye olayı aslında önemli bir durum değildir.Sevdiğiniz insan size değer verdiği için ona en büyük hediye zaten sizsiniz.Lakin bizler hediyeleri veya süprizleri karşımızdaki insana kendisini değerli hissettirmek,şaşırtmak için yaparız.

Sevgiliye Süpriz Yapma Teknikleri ile Etkileyici Süprizler

Etkilemek ve sevgiliyi mutlu etmek kulağa ne kadar zor gelse de mümkün.Ama akıllarımızda Sevgilim bundan hoşlanır mı? Acaba beğenir mi? soruları hediye seçimi veya süpriz seçerken bizleri kararsızlık ele geçiriyor.Bu işin tekniği ise süprizi yalnız hazırlamak ve yeri,zamanı,ortamı müsait bir zamanda ayarlamak olacaktır.Sevgiliye yapılabilecek etkileyici süprizler neler olabilir?

*Sevgilinizin müsait olduğu bir hafta sonu Gezi süprizi hazırlayarak,Peri bacalarında güzel bir balon turu yapılabilir.

*Beraber olduğunuz dönemleri adım,adım bir anı defterine işleyip sevgilinize bunu armağan edebilirsiniz.Bu anı defterini okurken komik anlara gülecek,güzel zamanları okuyunca mutlu olacaktır.Bu bayanlara göre aşırı derece ince bir davranış biçimidir.

*Bildiğimiz üzere programların gelişmiş olduğu bir günde sevgilimize güzel üstende resimlerinizin yer aldığı bir kart yaptırabilirsiniz.

*Farklı şekillerde led ışıklı çerçeveler bulunmaktadır.Bu çerçeveler içerisine parça parça fotoğraflar yapıştırılarak bütün anıları bir araya getirip sevgilinize hediye edebilirsiniz.

*Artık günümüzde evlilik cüzdanı tarzında sevgili cüzdanı yapılmıştır.Bu cüzdanda şaşırtıcı ve ilginç bir süpriz olabilir.

*Bu süprizde baya ilginç olacak gibi olsa da keyif verici olabilir.Bir sandık içerisine gül yaprakları vb. ürünler doldurularak sevgiliye şaşırtıcı bir süpriz yapılabilir.

*Farklı aşk kalıplarında olan sevgililere özel yapılmış yazılı kurabiyeler veya sevgililere karşı botlar içeren helyum gazı yüklü olan uçan balonlar süprizi de enteresan olacaktır.

*Önceden hazırladığımız anı sayfaları ve resimlerle beraber duvara bunların kalp şeklinde yapıştırılması da ilginç süprizler içerisinde yer alır.

*El işçiliği ile tahta yardımıyla yapılmış eski model araçlar yapan kişiler bulunmaktadır.Böyle plaka veya arabanın herhangi bir yerinde sevgili isimleri yazılabilir.

*Bardak,yastık,havlu gibi kişinin günlük hayatta kullanabileceği bir ürün üzerine resim yaptırılabilir.

*Şiir yazmak da yerine göre çok etkiyelici yöntemlerden birisi olabilir.Tabi bunun yanında etkileyici bir çiçek buketi yaptırmak şart olacaktır.

*Sevgiliye çok masrafa girmeden bir süpriz hazırlamak isterseniz bir poşet balon alarak bu balonları şişirip,üstlerine çeşitli sözler yazarak bir odası balon süprizi yapabilirsiniz.Sevgiliniz odayı açtığında üstüne doğru balonlar uçacak ve şaşırtıcı bir durum ortaya çıkacaktır.

*Dövme seven ve kullanan arkadaşlar sevgilisinin ismini vücuduna dövme de yaptırabilir.

*Evlilik teklifi aşamasına gelen ilişkilerde gökyüzünde evlilik teklifi etmek farklılık yaratır ve kişilere çok hoş gelmektedir.

*Bir tekne ile denize açılarak romantik bir teklif de yapmak mümkündür.

*Sevgilinize Seni seviyorum pankartı hazırlayarak bir kalabalık içerisinde direk pankartı açabilirsiniz.

Hepsi bu kadar olmasa da biz aklımıza gelen enteresan süprizler için biraz fikir vermek istedik.Sizler de yorum olarak sevgililer için yapılabilecek süpriz biliyorsanız bizlerle paylaşabilirsiniz.Sevgililerimiz birer çiçektir.Bayan olarak bakarsak onlar geleceğinin annesidir.Birbirimize toplumca saygı ve sevgi duyabileceğimiz güzel günelere diyerek bu yazımı sonlandırmak istiyorum.Bu senenin hepimiz için güzel geçmesi dileğiyle…

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s